Dom z Duszą

"Dom z duszą" to najnowsza, a zrazem pierwsza polska edycja książki Niny Campbell, sławnej brytyjskiej projektantki wnętrz. ?Dom z duszą? to 176 stron pięknych zdjęć i inspiracji, a także prawdziwa skarbnica mistrzowskich porad, jak połączyć tradycję z nowoczesnością w domu, rodzinie i życiu

W swojej najnowszej książce Nina Campbell, radzi, jak odmienić swoje mieszkanie lub dom. Album jest zarówno źródłem inspiracji, jak i praktycznym poradnikiem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Przedstawione w publikacji pomysły i propozycje odzwierciedlają aktualne trendy, a jednocześnie są ponadczasowe. Piękne ilustracje przedstawiają wnętrza eleganckie, gustowne, a mimo to wygodne i praktyczne. Poprzez prezentację zmian w wystroju każdego z pomieszczeń (począwszy od salonu, przez sypialnię, kuchnię aż po łazienkę) projektantka pokazuje, jak samemu przeprowadzić podobne metamorfozy.

Nina Campbell jest jedną z najbardziej wpływowych projektantek wnętrz. Jest równie znana jak jej sławni klienci. Projektowała wnętrza dla księcia i księżnej Yorku oraz królowej Danii, a także rockmena Roda Stewarta. Swój wystrój zawdzięcza jej też wiele luksusowych hoteli, klubów i jachtów. Projektuje tapety i tkaniny, meble, i dywany. Oprócz bestsellerowych poradników o urządzaniu wnętrz jest także częstym gościem programów telewizyjnych (m.in. realizowanych przez stację BBC2) jako ekspert od urządzania wnętrz. Jej poprzednie książki to ?Sekrety projektowania Niny Campbell? (2000) oraz ?Szkicownik z projektowania? (2004).

  • 176 stron pięknych zdjęć
  • Pierwsza polska edycja książki Niny Campbell
  • Praktyczne porady i inspiracje
  • Wnętrza tradycyjne i nowoczesne
  • Pomysły na zmianę wystroju domu
  • Wydanie albumowe, twarda oprawa z obwolutą

cena 109zł 70zł