o Nas

Opis firmy i jej działalności:


      Działamy od 1992 roku. Marketing jest domeną naszej działalności. Opracowujemy i realizujemy programy marketingowe oraz prowadzimy działania doradcze wspierające strategie rozwoju polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

      W podstawowym nurcie naszej działalności znajduje się marketing bezpośredni. Jego cechą wyróżniającą jest oparcie usługi na własnej, jednej z najaktualniejszych w Polsce baz danych małych i średnich firm. Przyciągamy klientów kompleksowością i skalą usług. Potrafimy zrealizować największe akcję marketingu bezpośredniego począwszy od diagnozy potrzeb klienta poprzez wszystkie fazy akcji, kończąc na badaniu efektywności.

      W naszej ofercie znajduję się organizacja imprez. Zarówno merytorycznych takich jak: konferencje, seminaria, debaty, kongresy, sympozja, fora ekspertów, jak też wydarzeń promocyjnych - bale, bankiety firmowe, kolacje okolicznościowe, etc. Jesteśmy organizatorem uznanych branżowych wydarzeń: Złote Anteny, Złote Procesory, Liderzy Świata Energii oraz Złote Laury dla najlepiej zinformatyzowanych przedsiębiorstw w Polsce.

      W zakresie naszych usług marketingowych są badania rynku i doradztwo. Badania rynku ilościowe i jakościowe prowadzimy posługując się własnymi zasobami kadrowymi, metodycznymi oraz infrastrukturalnymi. Doradztwo w zakresie: analiz rynkowych, opiniowania umów, opracowywania strategii sprzedaży, pomocy w pozyskiwaniu klientów świadczymy wykorzystując wiedzę branżową z rynku motoryzacyjnego, marketingowego, informatycznego i telekomunikacyjnego.

      Opierając się na własnej bazie wydawniczej, świadczymy usługi custom publishing. Na zlecenie naszych klientów wydajemy różnego rodzaju publikatory typu: raporty, gazety korporacyjne, katalogi firmowe i inne.

      Osobnym obszarem działalności Spółki jest organizowanie szkoleń i prelekcji. Nasze konferencje zwykle dotyczą innowacyjnych technologii wspomagających rozwój i zarządzanie przedsiębiorstwami.

     Migut Media S.A. jest właścicielem centrum szkoleniowo-konferencyjnego Businessman Institute, którego integralną częścią jest świadczący usługi rekreacyjne (spa, basen, restauracja) Klub Sosnowy.
 

REGON: 012581039
NIP: 1130006384
KRS: 0000087749